AnasayfaMağazaBebek Hırka

Gösterilen sonuç sayısı: 11

Kış mevsimi geldiğinde bebekleri soğuktan korumak önemlidir. Aksi takdirde soğuk hava nedeniyle çeşitli hastalıklar ortaya çıkabilir. Bu durumu önlemek için sonbahar ve kış aylarında bebeklerinize hırka giydirebilirsiniz. Ancak seçtiğiniz hırkanın mutlaka bebeğinizin hassas yapısına uygun olmasına dikkat etmeniz gerekir.

Amber Twins, anne ve babaların gönül rahatlığıyla kullanabileceği organik bebek hırkası çeşitleri sunar. Kaliteli ve dayanıklı yapıda olan bu ürünler, şık tasarımlarıyla dikkat çeker. Bebeğinizin sağlığı düşünülerek kaliteli materyallerden tasarlanan organik bebek hırkaları, yumuşacık dokularıyla da öne çıkar.

Amber Twins, organik bebek hırkası modellerinde geniş renk alternatifleri sunar. Hırkaların üzerine özenle işlenen figürlerde de farklı model seçenekleri bulunur. Bu modeller arasından bebeğinizin hoşuna gidecek bir seçim yapabilirsiniz.

Organik Bebek Hırkası Modelleri

Organik bebek hırkası modellerinde sizlere birçok seçenek sunulur. Bu seçeneklerden bazıları şöyledir:

 • Karpuz desenli krem
 • Araba desenli mavi
 • Ayı desenli mavi
 • Çiçek desenli kiremit
 • Çiçek desenli krem
 • Çilek desenli pembe
 • Kurdeleli yeşil
 • Lila desenli triko elbise
 • Limon desenli mor
 • Limon desenli yeşil
 • Turuncu motifli

Sevimli organik bebek hırkası çeşitleri, tamamen doğal bir yapıya sahiptir. Farklı modeller arasından bebeğinize yakışacak seçimler yapabilirsiniz. Yeni doğum yapan ya da bebeğinin doğum gününü kutlayan arkadaşlarınıza da bu özel ürünleri hediye olarak sunabilirsiniz.

Organik Bebek Hırkasının Özellikleri

Organik bebek hırkası seçeneklerinin her biri kaliteli bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda tasarımları da son derece şıktır. Hırkalar, el örgüsü tekniğiyle üretilir. Modellerde kullanılan ip, saf yün karışımlıdır. Hırkaların üzerinde yer alan motifler, sağlam şekilde dikilmiştir. Böylece kopma ya da düşme gibi problemler yaşanmaz.

Organik bebek hırkası modelleri çekme ya da tüylenme gibi problemlere karşı dayanıklıdır. Ancak ürünlerin daha uzun ömürlü olması için kullanma ve yıkama talimatlarına dikkat etmeniz önemlidir.

Organik bebek hırkası çeşitleri son derece yumuşak bir yapıya sahiptir. Böylece bebeğinizde kaşıntı ya da alerjik problemler ortaya çıkmaz. Kaliteli modeller arasından doğru bedeni tercih ettiğiniz takdirde bebeğinize hırkayı rahatça giydirebilirsiniz. Ürünler, 2-3 yaş için uygundur. Siparişinizi oluştururken farklı bir yaş grubu da belirtebilirsiniz.

Organik Bebek Hırkası Nasıl Kombinlenir?

Bebeğinizin şık ve sevimli bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız Amber Twins organik bebek hırkaları ile özel kombinler oluşturabilirsiniz. Hırkanın altına şık bir pantolon tercih edebilirsiniz. Kız bebekler için tayt, etek gibi kıyafetlerle kombin oluşturulabilirsiniz. Organik bebek hırka modelleri tüm kıyafetlerle uyum sağlayabilir.

Hırkanın yanı sıra aksesuar seçimini de Amber Twins ayrıcalığı ile yapabilirsiniz. GLT sertifikalı ve %100 orijinal kehribar kolyeler, tercih edebileceğiniz aksesuarlar arasında yer alır. Organik bebek hırkası ile bere, atkı gibi aksesuarlar da kullanılır. Seçeceğiniz aksesuar ve kıyafetlerin her zaman sağlıklı materyallerden üretilmiş olmasına dikkat etmelisiniz.

Organik Bebek Hırkası Nasıl Yıkanır?

Organik bebek hırkası satın aldıktan sonra uzun ömürlü kullanım için belli detaylara dikkat etmelisiniz. Çekme problemi olmaması için hırkaları 30 derecede yıkamanız gerekir. Yıkama sırasında bebeklerin cilt hassasiyetine uygun deterjanlar tercih etmelisiniz. Ürünler, yıkanıp kurutulduktan sonra ütülenmeden kullanılmalıdır.

Organik Bebek Hırkası Fiyatları

Amber Twins kalitesi ile organik bebek hırkası çeşitlerine uygun fiyat avantajlarıyla sahip olabilirsiniz. Ayrıca cazip fiyat avantajları sayesinde birden fazla modele sahip olma şansını elde edebilirsiniz. Hemen siparişinizi vererek kaliteli bir organik bebek hırkası satın alabilirsiniz.