BİZ KİMİZ?

Amber Twins

Amber Twins firması uzun yıllardır %100 organik ve hakiki ürünleri sizlerle buluşturur. Bebek, çocuk ve yetişkinler için kehribar takı ve tesbih ürünleri ile saf yün karışımı bebek kıyafet ve gereçleriyle öne çıkar.

Satışını yaptığı kehribar ürünlerin tamamı Litvanya’nın Baltık Denizi bölgesinden çıkarılan kehribarlardan üretilir. Amber Twins ürünleri Litvanya’da kehribar işi ile uğraşan ustalar tarafından özenle tasarlanır. Kehribar ürünlerin tamamı Türkiye Gemoloji Laboratuvarı’nda incelenerek gerçekliği teyit edilir. %100 doğal ürünler GLT (Gemological Laboratory of Turkey) tarafından takip numarası alarak sertifikalı bir şekilde satışa sunulur.

Kehribar ürünler dışında saf yünden ve %100 organik pamuk ipinden el örgüsü ile üretilen bebek kıyafetleri,  el örgüsü çıngırak, oyuncak ve kehribar tozundan yapılmış sabun gibi pek çok tasarımı da Amber Twins’te bulabilirsiniz. Tüm ürünlerin ortak özelliği organik olarak üretilmiş olmasıdır.

GLT SERTİFİKALI VE LABORATUVAR ONAYLI

Doğanın Saf Gücü, Amber Twins Güvencesiyle

MİSYONUMUZ

Doğal ve organik ürünleriyle insanların sağlıklı yaşam tarzını desteklemek ve güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak.

VİZYONUMUZ

Yenilikçi yaklaşımlarla doğal ürünlerin gücünü herkesle buluşturarak, yaşam kalitesini artırmak ve topluma değer katmak.

Amber Twins Güvencesi

Amber Twins alışverişlerinizde güven sorunu yaşamazsınız. İyzico ve SSL güvenlik sertifikası ile alışverişinizi güvenli ve sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz. Satın aldığınız ürünler stoklarda mevcut ise aynı gün kargoya verilir. Korumalı kutusunda sertifikalı olarak güvenle tarafınıza ulaştırılır.

Whatsapp destek hattından dilediğinizi sorup öğrenebilir, internet sayfamızda bulunan ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Alışveriş tutarınız belli bir miktarı aştığında ürünlerinizin kargo ücreti tarafımızca karşılanır. Ürünlerimizle ilgili bir sorun yaşarsanız Whatsapp destek hattından yardım alabilir ya da web sitemizde bulunan iade formunu doldurarak ürünü iade edebilirsiniz.

Amber Twins Kişisel Verilerin Korunması

Amber Twins internet sitesinden üyelik oluşturduğunuzda 6698 sayılı “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu” kapsamında kişisel bilgilerinizin güvenliği konusunda son derece hassasiyet gösterilir. Amber Twins internet sitesinden alışveriş yapmak için güvenle üyelik oluşturabilirsiniz.

Ayrıca Amber Twins, Ön Bilgi ve Mesafeli Satış Sözleşmesi ile hem alıcı hem de satıcının haklarını koruma konusuna da oldukça önem vermektedir.

Amber Twins %100 doğal ve GLT sertifikalı ürünlerin satışını yapan Türkiye’nin güvenilir firmasıdır.