AnasayfaMağazaÇocukÇocuk Kehribar Kolye

Gösterilen sonuç sayısı: 33

Çocuğunuzun her an güvende olması için doğanın mucizevi kaynaklarından yararlanabilirsiniz. Doğa, içinde birçok şifa barındırır ve bu şifalardan biri de mucizevi kehribar taşıdır. Psikolojik ve fiziksel rahatsızlıkların giderilmesine yardımcı olan bu taşı, aksesuar olarak üzerinizde taşıyabilirsiniz.

Kehribar çocuk kolyesi, çocuğunuzun kullanabileceği şifalı aksesuarlardan biridir. Çocuğunuz dışarıda oyun oynarken ya da okuldayken boynundaki şifalı kolye ile kendini daha iyi hissedebilir. Ayrıca kolyenin şık yapısı çocuğunuzun tarzına da ayrı bir hava katar.

Amber Twins, size birbirinden kaliteli kehribar çocuk kolye çeşitleri sunar. Farklı renk seçenekleri olan ürünlerde kehribarın yanı sıra değişik taşlar da kullanılır. Böylece tüm aksesuarlar şık bir görünüme kavuşur.

Kehribar Çocuk Kolyenin Faydaları

Çocuk için kehribar kolye kullanmanın pek çok açıdan faydası bulunur. Kehribar taşı içeren bir kolye kullanarak aşağıdaki avantajlardan faydalanabilirsiniz:

  • Bebekler, diş çıkarma dönemlerini daha rahat atlatır.
  • Ağrıların hafifletilmesinde etkilidir.
  • Sindirim problemlerinin hafifletilmesini sağlar.
  • Solunum yolu sıkıntılarına karşı faydalıdır.
  • Stresin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.
  • İştahsız çocukların iştahının açılmasını sağlar.

Bu faydalardan yararlanabilmek için orijinal kehribar kullanmalısınız. Amber Twins, sizlere her zaman orijinal ürünler sunar. Çocuk için kehribar kolyeler, GLT sertifikasına sahiptir. Sertifikada yer alan takip numarası sayesinde satın aldığınız ürünün orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Ürünün rengi ya da modeli farklı olsa bile elde edeceğiniz fayda aynı kalacaktır. Çünkü önemli olan kullanılan kehribarın orijinal olmasıdır.

Kehribar Çocuk Kolye Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Çocuk için kehribar kolyelerin uzun ömürlü olması için dikkat edilmesi gereken bazı ayrıntılar bulunur. Kolyelerin hassas yapısı nedeniyle doğrudan güneş ışığına maruz bırakılmamasına özen gösterilmelidir. Ayrıca satın aldığınız ürünü nasıl temizleyeceğiniz de önemlidir. Temizlik sırasında su dışında herhangi bir kimyasal madde kullanmamalısınız.

Kehribar çocuk kolyesi, taşın koruyucu gücünü sürdürebilmesi için nötrlenmeye ihtiyaç duyabilir. Bu nedenle altı ayda bir bu işlemi yapmanız önerilir. Kolyenin toprağa gömülmesi ve bir gün bekletilmesi, nötrleme işlemi için yeterlidir.

Kullanım sırasında çocuğunuzun her zaman güvende olmasına dikkat etmelisiniz. Özellikle belli bir yaşın altındaki çocuklarda, kolye parçalarının yutulma riski olabilir. Bu durumu önlemek için kolye uyku sırasında ya da gözetimsiz durumlarda çorap içine konulmalıdır.

Çocuk için kehribar kolye kırılabilir yapıda olduğu için darbelerden korunmalıdır. Parlak ve canlı renklere sahip taşlardan tasarlanan kehribar çocuk kolye, kullanılmadığı dönemlerde yumuşak bir beze sarılarak saklanmalıdır. Saten bir çanta da kolyenin saklanması için uygundur.

Kehribar Çocuk Kolye Hangi Özelliklere Sahiptir?

Kehribar çocuk kolye kullanım sırasında kolaylık sağlayan ve güvenliği koruyan özelliklere sahiptir. Kolye uzunluğu 36 cm olduğu için çocuğunuza rahatsızlık vermez. 4-8 yaş arasında çocuklar için bu ürünleri kullanabilirsiniz. Boncukların aralarında bulunan düğümler sayesinde kopma sorunu ortaya çıkmaz. Vidalı klips de güvenliği artırarak boncukların yerinden çıkmasını engeller. Baltık damla kehribarı kullanılarak üretilen kolyeler, usta ellerde işlenir.

Kehribar çocuk kolyeler, ametist, çakra, turkuaz ve inci gibi farklı taşlarla birlikte sunulur. Bal, limon ve vişne gibi farklı renk seçenekleri arasından çocuğunuzun zevkine göre bir seçim yapabilirsiniz. Etkileyici tasarımlar, çocuklarınızın kombinlerine ayrı bir şıklık katar. Orijinal kolyeler arasında yassı ve oval taş seçenekleri bulunur.

Kehribar Çocuk Kolye Fiyatları Ne Kadardır?

Çocuk kehribar fiyatlarının bütçenize hitap etmesi sayesinde istediğiniz modele sahip olabilirsiniz. Ayrıca sevdiklerinize şık bir hediye olarak çocuk için kehribar kolye satın alabilirsiniz. Uygun fiyat avantajından yararlanarak istediğiniz ürünlerin siparişini kolayca verebilirsiniz.