AnasayfaMağazaYetişkinKehribar Kolye Bileklik Set

Gösterilen sonuç sayısı: 6

Açık Sarı Yetişkin Kehribar Kolye ve Bileklik

1.944,28 TLSepette Ekstra %30 İndirimle: 1.361,00 TL
shipping-icon Kargo Bedava

Ametist Kahverengi Yetişkin Kehribar Kolye ve Bileklik

1.610,97 TLSepette Ekstra %30 İndirimle: 1.127,68 TL
shipping-icon Kargo Bedava

Bal Rengi Yetişkin Kehribar Kolye ve Bileklik

1.777,64 TLSepette Ekstra %30 İndirimle: 1.244,34 TL
shipping-icon Kargo Bedava

Mat Karışık Renkli Yetişkin Kehribar Kolye ve Bileklik

1.722,08 TLSepette Ekstra %30 İndirimle: 1.205,46 TL
shipping-icon Kargo Bedava

Parlak Karışık Renkli Yetişkin Kehribar Kolye ve Bileklik

1.722,08 TLSepette Ekstra %30 İndirimle: 1.205,46 TL
shipping-icon Kargo Bedava

Turkuaz Taşlı Yetişkin Kehribar Kolye ve Bileklik

1.722,08 TLSepette Ekstra %30 İndirimle: 1.205,46 TL
shipping-icon Kargo Bedava

Kehribar taşı, ruhsal huzur sağlama ve kötü enerjiyi uzaklaştırma özellikleriyle bilinir. Amber Twins, gerçek kehribarlardan tasarladığı ürünler ile bu faydalardan yararlanmanızı mümkün kılar. Markanın en fazla tercih edilen ürünleri arasında kehribar kolye bileklik set yer alır. Sette bulunan takılar, yetişkinler için özel olarak üretilir. Bu takılar bir taraftan şıklığınızı artırırken bir taraftan da ruhsal açıdan iyi hissetmenizi sağlar. Şık tasarımlar, günlük olarak ya da özel davetlerde kullanılabilir.

Orijinal ve GLT Sertifikalı Kehribar Kolye Bileklik Set Modelleri

Kehribar taşı, Baltık Denizi’nde, İngiltere ve Hollanda gibi farklı ülkelerde çıkarılır. Özellikle Rusya’da bol miktarda kehribar rezervi bulunur. Bu doğal taşın sarı, siyah, sıkma, zar ve sürmeli gibi farklı çeşitleri mevcuttur. Amber Twins kalitesiyle üretilen kehribar kolye bileklik setler, GLT sertifikasına sahiptir. Bu nedenle ürünlerin gerçek kehribardan üretilip üretilmediği konusunda bir endişe duymanıza gerek kalmaz.

Size sunulan renk ve model seçeneklerinden bazıları şöyledir:

 • Açık sarı
 • Ametist kahverengi
 • Bal rengi
 • Mat karışık renkli
 • Parlak karışık renkli
 • Turkuaz taşlı

Farklı renk ve taş seçenekleri arasından zevkinize uygun bir seçim yapabilirsiniz. Aynı zamanda kullandığınız kıyafetlerin ve diğer aksesuarların rengine göre de karar vermeniz mümkündür.

Kehribar Kolye Bileklik Set Özellikleri

Kehribar set özellikleri açısından incelendiğinde beklentileri fazlasıyla karşılar. Ürünlerin sahip oldukları bazı özelliklerden şu şekilde bahsedilebilir:

 • Kolyenin uzunluğu 45 cm; bilekliğin uzunluğu ise 18-19 cm’dir.
 • Kopma probleminin yaşanmaması için boncukların arasında düğüm yer alır.
 • Vidalı klips sayesinde kolye ve bilekliği kolay bir şekilde takabilirsiniz.
 • Tüm ürünlerde %100 gerçek kehribar boncuklar kullanılmıştır.
 • Ürünler, Baltık damla kehribarıdır.
 • Tasarımlar, Litvanya’da profesyonel ustalar tarafından yapılır.

Kehribar Kolye Bileklik Setin Orijinalliği Nasıl Anlaşılır?

Setin orijinal olduğunu anlamak için GLT sertifikasına bakmanız gerekir. GLT sertifikasında yer alan takip numarasından doğrulama yapılması mümkündür. Türkiye Gemoloji Laboratuvarı’nda analiz edilen ürünler, görünüşüyle de kalitesini belli eder.

Kehribar Kolye Bileklik Set Kullanmanın Faydaları

Kehribar kolye bileklik set kullanmanın faydaları oldukça fazladır. Doğal taş kullanılarak üretilen bu değerli ürünler, guatr hastalığına karşı fayda sağlayabilir. Solunum yolu hastalıklarının önlenmesinde etkilidir. Sindirim sisteminin daha düzenli çalışması için kehribar taşından yararlanılabilir.

Romatizma kaynaklı rahatsızlıkların giderilmesi için de kehribar set kullanmakta fayda vardır. Depresif bir ruh haliniz varsa bu seti kullanarak rahatlayabilirsiniz. Ayrıca başka kişilerin negatif enerjisinden korunmak için de kehribar kolye bileklik set kullanabilirsiniz.

Kehribar Kolye Bileklik Set Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kehribar kolye bileklik set kullanırken dikkat edilmesi gerekenlerden biri, takıların doğrudan güneş ışığına maruz bırakılmamasıdır. Ayrıca setin kimyasal maddelerle teması engellenmelidir. Temizlik esnasında sadece su kullanılmalıdır. Boncukların nötrlenmesi için altı ayda bir 24 saat süreyle toprağa gömülmesi gerekir. Kehribar kolye bileklik set, saten bir çantada ya da yumuşak bez içerisinde saklanmalıdır. Hassas yapıda olan taşlar, dikkatli kullanılmadığı takdirde kırılabilir. Bu nedenle takılarınızı özenli bir şekilde kullanmaya dikkat etmelisiniz. Kehribar kolye bileklik sette yer alan boncuklar asla yutulmamalıdır.

Avantajlı Kehribar Kolye Bileklik Set Fiyatları

Kehribar kolye bileklik seti fiyatları açısından avantajlıdır. Amber Twins, orijinal ürünleri size makul fiyatlarla sunar. Cazip fiyatlardan yararlanarak sevdiklerinize kehribar kolye bileklik set hediye edebilirsiniz. Avantajlı ürünleri satın almak için hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz.