AnasayfaMağazaKoleksiyonMat Koleksiyonu

Gösterilen sonuç sayısı: 33

Doğanın eşsiz tonlarıyla harmanlanan Amber Twins Mat Koleksiyonu’nun her parçası aksesuar tutkunları için özenle üretiliyor. Anne-bebek setleri ya da kişisel parçaları bir araya getiren bu özel koleksiyon, mat kehribarın incelikli yapısıyla her ortama sade bir şıklık getirirken, doğal renk skalasıyla da eşsiz bir uyum sağlıyor.

Ürünlerin tamamına göz atmak ve kendinize en uygun modeli seçmek için Amber Twins’i ziyaret edebilir, satın almak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Doğallığıyla Büyüleyen Mat Kehribar

Her parçası %100 orijinal olan ve GLT sertifikasıyla güven veren bu özel koleksiyonun yapımında kullanılan tüm malzemeler tamamen doğal. Seçkin görünümüyle zarafetinize güç katan bu doğal taşlar, koleksiyonun her bir parçası için titizlikle seçilip işlemden geçiriliyor.

Zamansız Stillerin Anahtarı

Detaylarıyla büyüleyen Mat Koleksiyon, özel davetlerin ya da günlük kullanımların bütünleyici aksesuarlarından oluşuyor. Her ortama ve duruma uygun renkleriyle öne çıkan koleksiyon şıklığı ve estetiği bir araya getirirken, sade bir doğallık da sunuyor. Minimal stillere güçlü ve görkemli bir görünüm ekleyerek, tarzınızın çekiciliğini artırıyor.

Aynı anda hem kaliteyi hem de zarafati yaşamak istiyorsanız Amber Twins Mat Koleksiyonu’nun birbirinden özgün parçalarını satın alarak stilinizi özelleştirebilirsiniz.

Kehribarın Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ağaç reçinesinin zaman içerisinde mineralleşmesiyle oluşan kehribarın kullanımında dikkat edilmesi gereken bazı durumlar mevcut:

  • Sabun ve benzeri kimyasallar kehribarın yüzeyinin zarar görmesine neden olabileceği için ürünleri bu gibi maddelerden uzak tutmalı, duş sırasında kolye, bileklik vs. mutlaka çıkarılmalı.
  • Kehribar kırılgan bir özelliğe sahip olduğu için hassas bir biçimde kullanılmalı.
  • Doğrudan güneş altında kaldıklarında çatlamaya neden olabileceği için ürünler güneş altında bırakılmamalı, uzun süre güneşe maruz kalmamalı.
  • Kehribarın bakımı oldukça önemlidir. Aksesuarlara gereken hassasiyet gösterildiğinde uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

Kehribar Takıların Bebeklere ve Yetişkinlere Faydaları

Takıların malzemeleri ve alerji potansiyelleri ebeveynlerin çocuklarına hediye seçerken en dikkat ettikleri kriterlerden. Bu anlamda kehribar, faydalı pek çok özelliğiyle hem çocuklara hem de yetişkinlere gönül rahatlığıyla kullanma seçeneği sunuyor.

  • Bebeklerin diş çıkarma döneminde yaşadıkları ağrı ve sızıların azalmasına yardımcı olan kehribar, bu dönemde bebeklerde oluşan huzursuzlukların giderilmesinde önemli bir rol oynuyor.
  • Gaz sancılarının azalmasını sağlayan bu değerli taş, uykusuzluk problemlerinin giderilmesine de destek oluyor.
  • Yetişkinlerde de sağlık sorunlarının çözülmesine katkı sağlayan kehribar, baş ağrısını ve stresi dindirmede etki sağlıyor.
  • Kehribar, kaygı ve stres bozukluklarına iyi gelen yanıyla da öne çıkıyor.