AnasayfaMağazaYetişkinKehribar Küpe

Gösterilen sonuç sayısı: 4

Bal Renk Kehribar Gümüş Küpe

400,00 TLSepette Ekstra %20 İndirimle: 320,00 TL

Kahverengi Kehribar Gümüş Küpe

400,00 TLSepette Ekstra %20 İndirimle: 320,00 TL

Kehribar Damla Küpe

350,00 TLSepette Ekstra %20 İndirimle: 280,00 TL

Koyu Bal Renk Kehribar Gümüş Küpe

400,00 TLSepette Ekstra %20 İndirimle: 320,00 TL

Kehribar küpe, doğadan gelen eşsiz zarafeti ve yüksek enerjisiyle evrensel bir mücevher türüdür. Benzersiz bir renge sahip doğal Baltık kehribarından oluşan küpelerin her biri, aksesuar severleri memnun edecektir. Günlük kullanımın yanı sıra akşam stilinin de tamamlayıcısı olarak tercih edilebilir. Sade ve son derece zarif tasarımlardan oluşan Amber Twins küpeler, tüm kıyafetlerinizle eşsiz bir harmoni oluşturur. Doğanın şifa veren enerjisini üzerinizde taşımak ve günün her saati stilinize şık bir dokunuş eklemek için GLT sertifikasına sahip Amber Twins kehribar kolye modellerini keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Kehribar Küpe Nedir?

Kehribar, geçmişi yaklaşık 40 milyon yıl öncesine dayandığı bilinen fosilleşmiş ağaç özleridir. Özellikle bal rengi, kiremit, kırmızı ve kahverengi tonlarıyla son derece göz alıcı görünüme sahiptir. Dünyanın pek çok noktasında bulunsa da en kaliteli ve zengin kehribar yatakları Baltık Denizi çevresinde yer alır. Bu nedenle Baltık çevresinden elde edilen kehribarın değeri çok daha fazladır. Baltık çevresinden elde edilen ve %100 orijinal olan Amber Twins kehribar küpeleri güvenle kullanabilir veya hediye verebilirsiniz.

Kehribar Küpe Faydaları Nelerdir?

Kehribar, şık ve büyüleyici bir aksesuar olmasının yanı sıra aynı zamanda doğal bir şifa kaynağı olarak kullanılır. Zihinsel ve ruhsal şifa kaynağı olan kehribarın aynı zamanda refah için ilham verdiği düşünülür. Geçmişten beri terapötik amaçlarla kullanılan bu özel taş küpe olarak takıldığında şifa enerjisini daha kolay bir şekilde yanınızda taşımanızı sağlar. Eski çağlardan beri baş ağrısı, kalp sorunları, tiroid, bağışıklık sistemi ve diğer çeşitli rahatsızlıklar için şifa verdiği düşünülen kehribarı küpe olarak kendiniz ve sevdikleriniz için tercih edebilirsiniz. Yetişkin kehribar kolyeleri, küpe modelleriyle set halinde seçerek mücevher koleksiyonunuzu zenginleştirebilirsiniz.

Kehribar Küpe Modelleri Nelerdir?

Doğal şifa, uyum ve zindelik söz konusu olduğunda kehribar küpe modelleri, tercih edebileceğiniz en özel aksesuarlar arasındadır. Bal renginden kahverengiye uzanan eşsiz renk skalası, kıyafetlerinize şıklık katarken doğal güzelliğinizi de ön plana çıkarır. Amber Twins küpeler, damla, nokta ve oval şeklinde olabilir. Tüm küpeler gümüş detaylarla zenginleştirilmiştir. Böylece her kıyafetinizle şık ve uyumlu bir şekilde kullanılabilir. İşte en şık Amber Twins kehribar küpe çeşitleri!

  • Damla Küpe: Kehribarın doğal parlaklığına sadık kalarak şekillendirilen damla küpe, modern ve aynı zamanda zamansız bir modeldir. Minimalist gümüş çerçevesi ve zarif boyutları klasik kehribar küpe modelleri için güçlü bir alternatiftir. Açık veya koyu bal renginden kahverengiye kadar doğal zarafeti temsil eden damla küpeler mevcuttur.
  • Nokta Küpe: Kehribarın en sade ve narin hali olan nokta küpeler, günlük hayatta doğanın şifa enerjisini en yalın şekilde taşımanıza fırsat sunar. Gümüşle desteklenen ve klipse sahip olan nokta küpeler de parlak ve göz alıcı duruşuyla kendiniz veya sevdikleriniz için özel bir seçim olabilir.
  • Oval Küpe: Her zarif kadının sahip olması gereken oval küpe ışıltısını gümüş detaylarla çok daha çarpıcı bir şekilde hissettirir. Stilinize güzellik katmak için zamansız ve zarif bir dokunuş yapan bal rengi veya kahverengi tonlarındaki oval kehribar küpelerle koleksiyonunuzu zenginleştirebilirsiniz.

Kehribar Küpe Fiyatları

Amber Twins küpeler, yüksek kaliteye ve tasarıma oldukça önem verilerek özenle üretilir. Değerli bir mücevher taşı olan doğal Baltık kehribarından üretilen her küpenin fiyatı, taşın boyutuna ve özelliklerine göre değişir. Orijinalliği ve kalitesi GLT sertifikasıyla kanıtlanan Amber Twins kehribar küpeleri diğer takılarla mücevher seti şeklinde de seçebilirsiniz. Doğru renk veya modeli seçme konusunda desteğe ihtiyacınız varsa iletişim bilgilerinizi bırakabilir, Amber Twins ekibinin uzman görüşlerinden yararlanabilirsiniz!