AnasayfaMağazaKoleksiyonFosil Koleksiyonu

Gösterilen sonuç sayısı: 16

Açık-Koyu Yeşil Yetişkin Kehribar Kolye

1.930,00 TLSepette Ekstra %20 İndirimle: 1.544,00 TL
shipping-icon Kargo Bedava
play-btn Videolu Ürün

Fosilli Kehribar Kolye Ucu

3.220,00 TLSepette Ekstra %20 İndirimle: 2.576,00 TL
shipping-icon Kargo Bedava

Koyu Yeşil Fosilli Kehribar Bebek Kolye

800,00 TLSepette Ekstra %20 İndirimle: 640,00 TL

Koyu Yeşil Fosilli Kehribar Çocuk Kolye

660,00 TLSepette Ekstra %20 İndirimle: 528,00 TL

Yeşil Fosilli Kehribar Anne Bebek Kolye Seti

1.830,00 TLSepette Ekstra %20 İndirimle: 1.464,00 TL
shipping-icon Kargo Bedava

Yeşil Fosilli Kehribar Bebek Bileklik

400,00 TLSepette Ekstra %20 İndirimle: 320,00 TL

Yeşil Fosilli Kehribar Bebek Kolye

900,00 TLSepette Ekstra %20 İndirimle: 720,00 TL

Yeşil Fosilli Kehribar Bileklik

1.160,00 TLSepette Ekstra %20 İndirimle: 928,00 TL

Yeşil Fosilli Kehribar Çocuk Bileklik

450,00 TLSepette Ekstra %20 İndirimle: 360,00 TL

Yeşil Fosilli Kehribar Çocuk Kolye ve Bileklik

1.000,00 TLSepette Ekstra %20 İndirimle: 800,00 TL

Yeşil Fosilli Yetişkin Bileklik

700,00 TLSepette Ekstra %20 İndirimle: 560,00 TL

Yeşil Fosilli Yetişkin Kehribar Kolye

1.290,00 TLSepette Ekstra %20 İndirimle: 1.032,00 TL
shipping-icon Kargo Bedava
play-btn Videolu Ürün

Doğal güzelliği ile öne çıkan kehribar fosil kalıntıları ve desenlerini işleyerek oluşturduğumuz bu eşsiz koleksiyonda, birbirinden özel kolye ve bileklikleri Amber Twins olarak sizlerle buluşturuyoruz. Binlerce yıllık kehribar fosil kalıntılarına sahip bu takılar, kehribar tutkunlarının en nadide parçaları arasında yer almak için hassas işçilik ile tek tek üretiliyor. Amber Twins olarak tüm ürünlerimiz %100 hakiki kehribardan tasarlanıyor ve hepsinin GLT Sertifikası bulunuyor. Yetişkinler kadar bebeklerin de faydalandığı, rahatlatıcı etkiye sahip olan fosil kehribar koleksiyonumuzu inceleyebilir, kendiniz ve sevdiklerinize şifa kaynağı edinebilirsiniz.

Kehribar Fosil Nedir?

Kehribar çeşitleri arasında son derece değerli olması ile bilinen kehribar fosiller, bitki parçaları, böcekler veya diğer organizmaların fosilleşmiş kalıntılarını içerir. Doğal oluşumu, içeriğindeki fosilleşmiş kalıntılar ve nadirliği nedeniyle fosil kehribarlar özellikle koleksiyoncuların ilgisini çeker. Bataklık veya deniz bölgelerinden elde edilen kehribar fosil, sondaj ya da kazıma yöntemi ile çıkarılır. Kehribar fosiller özel bir işçilik ile zarar görmeden işlenir. Her kehribar fosil, benzersiz olması ve işçilik nedeniyle klasik kehribarlara göre daha yüksek fiyatlarla satılır.

Kehribar Fosil Kullanmanın Faydaları

İnsan sağlığına olan faydaları ile eski çağlardan beri kullanılan kehribarların hem fiziksel hem de ruhsal olarak birçok faydası bulunur. Kehribarın en çok bilinen faydaları şunlardır:

  • Doğal Bir Ağrı Kesici: Kehribar cilde temas etmesi ile ağrı kesici özellikler sergileyebilir. Özellikle kehribar kolye veya bilezik gibi deriyle temas eden ürünler aracılığıyla bu etki daha kolay sağlanır.
  • Yatıştırıcı Etki: Özellikle bebeklerde diş çıkarma sürecinde rahatlama sağlamak amacıyla kehribar bilezik ve kolyeler kullanılabilir. Kehribarın cilde teması sonucunda sakinleştirici ve rahatlatıcı bir etki sağlaması nedeniyle ebeveynler bebekleri için kehribar fosil ürünler tercih edebilir.
  • Enerji Dengesi ve Pozitif Etkiler: Kehribarın enerjiyi dengelediği ve ruh halini olumlu yönde etkilediği gözlemlenir. Bu durum kişisel deneyimlere ve alternatif tıp uygulamalarına dayanır.
    Şifa Veren Etki: Astım, alerji, bronşit ve soğuk algınlığı gibi hastalıkları iyileştirmeye yardımcı olur.

Gerçek Kehribar Fosil Nasıl Anlaşılır?

Amber Twins markası olarak tüm ürünlerimiz %100 orjinal kehribar ve çeşitlerinden üretilir. Ürünler size GLT Sertifikası ile gönderilir, bu sayede orjinallik sorgulamasını kolayca kontrol edebilirsiniz.

Amber Twins ile Güvenli Alışverişin Tadını Çıkarın

Ürünlerimizin hepsi dünyanın en iyi Baltık kehribarından üretilir. Amber Twins’in bebekler, çocuklar ve yetişkinler için hazırladığı birbirinden şık tasarımlara sahip sertifikalı kehribar fosil ürünlerini güvenle satın alarak faydalanmaya başlayabilirsiniz.