AnasayfaMağazaKoleksiyon

233 sonuçtan 1-48 arası gösteriliyor

Açık Sarı Kehribar Tesbih

6.000,00 TLSepette Ekstra %30 İndirimle: 4.200,00 TL
shipping-icon Kargo Bedava
play-btn Videolu Ürün

Açık-Koyu Yeşil Yetişkin Kehribar Kolye

1.930,00 TLSepette Ekstra %30 İndirimle: 1.351,00 TL
shipping-icon Kargo Bedava
play-btn Videolu Ürün

Kehribar; takı koleksiyonu yapan yetişkinler ve yeni çocuk sahibi olan anneler tarafından sıklıkla tercih edilir. Kehribar koleksiyonu yapanlar özellikle tesbih, kolye, bileklik, küpe ve yüzük gibi farklı takı ürünlerine yönelir. Bebekler için kullanılan bazı kehribar ürünleri diş çıkarma aşamasında ağrıyı azaltmaya, astım ve bronşiti azaltmaya yardımcı olur.

Koleksiyon Yapanlar Neden Kehribarı Tercih Ederler?

Kehribar, doğada oluşumu milyonlarca yıl süren fosilleşmiş ağaç reçinesidir. Doğadan çıkarılması ve işlenme süreci oldukça zahmetlidir. Zorlu bir süreçten geçen kehribar, bu nedenle nadide bir ürün olarak alıcılarıyla buluşur.

Kehribarın, koleksiyoncular tarafından yoğun ilgi görmesinin başlıca nedeni doğal yapısı ve oluşum sürecidir. Tarihi bir geçmişle birlikte satışa sunulan bu ürünler, tarihi değerinden dolayı da sıklıkla tercih edilir. Aradığınız kehribar koleksiyon ürünlerinin tüm çeşitlerini Amber Twins’in internet sayfasında kolayca bulabilirsiniz.

%100 Hakiki Kehribarın Faydaları

Görselliği ile öne çıkan kehribarın sağlık açısından da birçok faydası bulunur. Kehribar takıları üzerinde taşıyanlar ve yakınında bulunduranlar şu gibi faydaları deneyimleyebilir:

  • Guatr oluşumunu önler ve boğaz ağrısına iyi gelir.
  • Alerjik astım ve bronşiti azaltmaya yardımcı olur.
  • Bağırsakların düzenli çalışmasını destekler.
  • Stresi azaltır, ruhsal dinginlik sağlar.
  • Ağrı kesici özelliği bulunur.
  • Diş çıkarma dönemindeki bebeklerin ağrılarını azaltır.
  • Kronik gaz sancılarına iyi gelir.
  • Migren ağrılarını dindirmeye yardımcı olur.

Çok Tercih Edilenleri Kehribar Koleksiyonları

Kehribar koleksiyonlarında en çok tercih edilen seçenek fosil kehribar modelleridir. Fosil kehribarın içerisinde fosilleşme aşamasında kalan karınca ve böcekler yer aldığı için ürüne ayrı bir değer katar. Bunun yanı sıra damla kehribar, ateş kehribar, renk geçişli kehribar modelleri de koleksiyoncuların aradıkları modeller arasındadır.

Ürünlerin boncuk şekilleri damla, kesme, arpa, yumurta gibi farklı şekillerde olabilir. Bu şekillerin yanı sıra asimetrik olarak dizilen doğal taş görünümlü seçenekler de bulunur. Aradığınız her modeli Amber Twins internet sayfasında bulabilirsiniz.

Kehribar Koleksiyon Ürünleri Fiyatları

Kehribar, doğadan çıkarılması zor ve üretim aşaması oldukça titizlik gerektiren bir üründür. Bu nedenle fiyatı diğer taşlardan farklıdır. İçerisinde böcek ve karınca gibi fosiller bulunan ürünler diğerlerine nazaran daha yüksek olabilir.

Kehribar koleksiyonlarına ekleyebileceğiniz, bütçenize uygun her türlü kehribar ürüne Amber Twins internet sayfasından kolayca ulaşabilirsiniz. %100 hakiki ve GLT sertifikalı kehribar ürünleri Amber Twins’de!