AnasayfaMağazaBebekBebek Kehribar Kolye Bileklik Set

Gösterilen sonuç sayısı: 22

Bal Kehribar Bebek Kolye ve Bileklik

900,00 TLSepette Ekstra %23 İndirimle: 693,00 TL

Koyu Bal Kehribar Bebek Kolye ve Bileklik

900,00 TLSepette Ekstra %23 İndirimle: 693,00 TL

Koyu Bal Renkli Bebek Kolye ve Bileklik

930,00 TLSepette Ekstra %23 İndirimle: 716,10 TL

Opak Limon Kehribar Bebek Kolye ve Bileklik

960,00 TLSepette Ekstra %23 İndirimle: 739,20 TL

Bebekler, dünyaya ilk geldikleri andan itibaren korunmaya ve kollanmaya muhtaçtır. Anne ve babalar bunun için gayret gösterirken doğa da tüm cömertliğiyle bebekleri koruyacak şifa kaynakları arar. Bu şifa kaynaklarından biri de kehribardır. Kehribarın şifasından Amber Twins aracılığıyla yararlanabilirsiniz.

Bebek kehribar kolye bilekliklerini sizinle buluşturan Amber Twins ürünleri tamamen orijinaldir. GLT sertifikasına sahip olan ürünlerin her birinin takip numarası vardır. Böylece orijinallik sorgulaması kolay bir şekilde yapılır. Kehribar bebek kolye bileklik setinde iki adet ürün yer alır. Bu ürünlerin kullanım detaylarına dikkat ettiğiniz takdirde herhangi bir problemle karşılaşmazsınız.

Bebek Kehribar Kolye Bileklik Çeşitleri

Bebek kehribar kolye bileklik çeşitleri arasında farklı model seçenekleri vardır. Sunulan model seçeneklerinden bazıları; bal rengi, karışık turkuaz taşlı, nazar boncuklu, renk geçişli, opak limon ve kemik renkli kehribar kolyelerle bilekliklerdir.

Kehribar bebek kolye bileklik seti modelleri, canlı rengini ve şık görüntüsünü uzun yıllar korumaya devam eder. Siz de Amber Twins ile sunulan farklı seçenekler arasından bebeğinize uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Bebek Kehribar Kolye Bileklik Kullanmanın Faydaları Nelerdir?

Bebek kehribar kolye bileklik kullanmak hem bebeğinizin kombinlerini tamamlamanıza hem de rahat hissetmesine destek olur. Kehribar, şifa kaynağı olan bir taştır. Özellikle ağrıları dindirme noktasında etkili olduğu bilinir. Diş çıkarma sürecinde meydana gelen ağrı, ateş ve halsizlik gibi sorunlar kehribar kullanımı ile hafifletilebilir.

Kehribar bebek kolye bileklik seti, astım ve bronşit gibi hastalıkların iyileştirilmesinde etkilidir. Gaz sancısı ve kabızlık gibi durumlarda da fayda sağlar. Nazar ve kötü enerjiye karşı bebek kehribar kolye bileklik kullanılabilir. İnsanların yaydığı kötü enerjileri uzaklaştırmaya yardım eden bu aksesuarlar, bebeğinizin kendisini daha huzurlu hissetmesini sağlar.

Bebek Kehribar Kolye Bileklik Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bebek kehribar kolye bileklikler, kullanımı sırasında belli detaylara dikkat edilmesi gereken ürünlerdir. Temizliğine, nasıl saklandığına ve bebeklerin bu ürünlerle olan ilişkisine dikkat edilmelidir. Temizlik için duru su kullanılması tavsiye edilir. Kimyasal maddeler ürünlere zarar vereceği için kullanılmamalıdır.

Kehribar bebek kolye bileklik setlerinin güneş ışığına doğrudan maruz kalması engellenmelidir. Boncukların belli zamanlarda nötrlenmesi de önemli bir detaydır. Bunun için en makul süre altı ayda bir olacak şekildedir. Altı ayda bir toprağa gömülen boncuklar, 24 saat bekletilmelidir. Böylece nötrleme işlemi tamamlanır.

Hassas yapıda olan kehribar, darbelerden kolay etkileneceği için kullanım sırasında gereken özen mutlaka gösterilmelidir. Kullanılmadığı dönemlerde ise bebek kehribar kolye bileklikleri, yumuşak bir bez içerisinde muhafaza etmek gerekir.

Bebekler, 3 yaşına kadar her nesneyi ağızlarına götürme eğilimi gösterir. Bu nedenle uyku sırasında ya da bebeğinizin yanında olmadığınız zamanlarda kolye ve bilekliği çıkarmalısınız. Kolye ve bilekliğin, çorap içerisine gizlenmesi ya da ayak bileğine takılması gibi yöntemleri de denemeniz mümkündür. Kehribar boncuklarının yutulması, son derece zararlı olduğu için böyle bir riske karşı her zaman tedbirli olmalısınız.

Bebek Kehribar Kolye Bileklik Fiyatları

Bebek kehribar kolye bileklik için sunulan cazip fiyatlardan yararlanarak istediğiniz modeli satın alabilirsiniz. Cazip fiyat avantajından yararlandığınız takdirde birden fazla modele kolayca sahip olabilirsiniz. Bebeği olan yakınlarınız için hediye olarak da kehribar bebek kolye bileklik seti satın almanız mümkündür. Hemen Amber Twins’ten siparişinizi verin ve cazip fiyat fırsatını kaçırmayın!