AnasayfaMağazaÇocukÇocuk Kehribar Kolye Bileklik Set

Gösterilen sonuç sayısı: 19

Bal Kehribar Çocuk Kolye ve Bileklik

930,00 TLSepette Ekstra %20 İndirimle: 744,00 TL

Karışık Kehribar Çocuk Kolye ve Bileklik

960,00 TLSepette Ekstra %20 İndirimle: 768,00 TL

Konyak Kehribar Çocuk Kolye ve Bileklik

930,00 TLSepette Ekstra %20 İndirimle: 744,00 TL

Koyu Bal Kehribar Çocuk Kolye ve Bileklik

930,00 TLSepette Ekstra %20 İndirimle: 744,00 TL

Koyu Bal Kehribar Çocuk Kolye ve Bileklik

930,00 TLSepette Ekstra %20 İndirimle: 744,00 TL

Opak Limon Kehribar Çocuk Kolye ve Bileklik

1.000,00 TLSepette Ekstra %20 İndirimle: 800,00 TL

Vişne Kehribar Çocuk Kolye ve Bileklik

930,00 TLSepette Ekstra %20 İndirimle: 744,00 TL

Yeşil Fosilli Kehribar Çocuk Kolye ve Bileklik

1.000,00 TLSepette Ekstra %20 İndirimle: 800,00 TL

Çocuklar her zaman anne ve babalarının korumasına ihtiyaç duyar. Onları korumanın sırrını ise doğa verir. Doğanın kalbinden gelen şifa kaynaklarından biri kehribar taşıdır. Bu taş, iyileştirici etkisi sayesinde dünyanın pek çok bölgesinde aksesuar ve takılarda kullanılır. Böylece aksesuarı taşıyan kişi, kehribarın faydalarından yararlanır.

Amber Twins, kehribar satın almak isteyenlerin her zaman bir numaralı tercihidir. Çocuk kehribar kolye bileklik seti, tercih edebileceğiniz ürünler arasında yer alır. Bir adet bileklik ve kolyeden oluşan ürün, çocuğunuzun şık görünmesine katkıda bulunur.

Çocuklar, yetişkinlere göre negatif enerjilerden daha hızlı etkilenir. Onları korumak için orijinal taşlardan meydana gelen kolye ve bileklikleri kullanabilirsiniz. Çocuk kehribar kolye bileklik seti, bazı hastalıkların olumsuz etkilerini de ortadan kaldırır.

Çocuk Kehribar Kolye Bileklik Seti Hangi Özelliklere Sahiptir?

Kehribar ürünlerini satın almadan önce orijinalliğinden emin olmalısınız. Amber Twins ürünleri tamamen orijinal bir yapıya sahiptir. GLT sertifikasından takip numarasını öğrenerek aldığınız ürünün orijinal olduğunu doğrulayabilirsiniz. Çocuk kehribar kolye bileklik seti özellikleri şu şekilde ifade edilebilir:

 • Kolye uzunluğu 36 cm’dir.
 • Bilekliğin ölçüsü 15-16 cm arasındadır.
 • 4-8 yaş çocuklar için uygun ölçülere sahiptir.
 • Kolye ve bileklikteki boncuklar arasında yer alan düğümler, kopma riskini ortadan kaldırır.
 • Hem kolye hem de bileklik Baltık damla kehribarından üretilir.
 • Litvanyalı usta tasarımcıların elinden çıkan modeller, son derece zarif bir görünüme sahiptir.

Çocuk Kehribar Kolye Bileklik Seti Renkleri

Çocuk kehribar kolye bileklik seti farklı renk seçenekleri ile beğeninize sunulur. Tercih edebileceğiniz bazı renkler aşağıdaki gibidir:

 • Bal
 • Damla turkuaz
 • Karışık
 • Turkuaz taşlı
 • Konyak kehribar
 • Koyu bal
 • Nazar boncuklu
 • Opak limon
 • Renk geçişli
 • Vişne kehribar
 • Yeşil fosilli

Çocuk Kehribar Kolye Bileklik Seti Bakımı Nasıl Yapılır?

Çocuk kehribar kolye bileklik setinin temizliği sırasında su kullanılmalıdır. Kimyasal temizleyiciler, deterjanlar ve sabunlar temizlik için uygun değildir. Setin altı ayda bir nötrlenmesi için toprakta bekletilmesi gerekir. Nötrleme işlemi için bir gün toprakta bekletmek yeterlidir. Bir günün sonunda çocuk kehribar kolye bileklik seti, negatif etkilerden arınır. Seti kullanmadığınız dönemlerde yumuşak bir bez arasında muhafaza edebilirsiniz. Saten kumaş dokusuna sahip olan bir çanta da saklama için tercih edilebilir.

Çocuk Kehribar Kolye Bileklik Seti Kullanmak Faydalı mıdır?

Çocuk kehribar kolye bileklik seti kullanmak, ağrıların giderilmesi açısından faydalıdır. Aynı zamanda sindirim ve solunum rahatsızlıkları yaşayanlar da kehribarın olumlu etkilerinden faydalanabilir. Ateş, iştahsızlık, kabızlık gibi sorunlar yaşayanlara iyi gelen çocuk kehribar kolye bileklik seti, çocuğunuzun kendini daha huzurlu hissetmesini sağlar.

Gün boyu karşılaştığınız kişilerin negatif enerjileri çocuklarınızı huzursuz edebilir. Bu nedenle çocuklarınızın günün her anında bilekliği ve kolyeyi taşıdığından emin olmalısınız. Ancak özellikle bebeklerde boncukların yutulması riskine karşı dikkatli olunmalıdır.

Çocuk kehribar kolye bileklik seti, stresli zamanlarda duygu durumunun düzelmesine yardımcı olur. Ayrıca bağışıklık sisteminin genel olarak daha güçlü olmasında da önemli rol oynar. Bilinçli bir şekilde kullanılan kolye ve bileklikler, istenilen faydayı kısa süre içerisinde gösterir.

Çocuk Kehribar Kolye Bileklik Seti Fiyatları

Çocuk kehribar kolye bileklik seti fiyatlarında en uygun seçenekleri Amber Twins’te bulabilirsiniz. Bütçenize uygun fiyat avantajından yararlanarak çok sayıda modele sahip olmanız mümkündür. Hediye olarak da çocuk kehribar kolye bileklik setlerini sevdiklerinize sunabilirsiniz. Hemen siparişinizi verin ve uygun fiyat avantajlarını kaçırmayın!