AnasayfaMağazaBebekBebek Kehribar Bileklik

Gösterilen sonuç sayısı: 24

Amber Twins portföyümüzde yer alan kehribar bebek bilekliği modelleri, miniklerin tarzına şık bir dokunuş yapar. Siz de bebek kehribar bileklik modellerini inceleyerek, beğendiğiniz modelleri çocuğunuz için hemen satın alabilirsiniz.

Şifalı Bebek Kehribar Bileklik Modelleri

Amber Twins tarafından yeni doğan bebekler için tasarlanan kehribar bileklikler, doğal şıklığı yanı sıra şifalı enerjisiyle de ön plana çıkar. Kehribarın eski çağlardan beri şifalı bir doğal taş olduğuna inanılır. Cilde temas ettiğinde yaydığı ısı ile rahatlatıcı bir etkiye sahiptir. Bebeklerin huzursuzluk ve rahatsızlık gibi durumlarını giderme özelliği sayesinde özel bir deneyim vadeder. Bebek kehribar bileklikler, minik ellere doğal bir güzellik getirirken aynı zamanda huzurlu bir enerji yayar.

Farklı Tonlara Sahip Bebek Kehribar Bileklikler

Kehribar bebek bilekliği, farklı tonlara sahip tasarımlarıyla birçok seçenek sunar. Açık sarı, koyu sarı, açık kahverengi, koyu kahverengi, bal rengi gibi tonlarda tasarlanır. Bebek kehribar bileklik koleksiyonunda tek renkli modellerin yanı sıra farklı tonlara sahip kehribarlardan oluşan renkli tasarımlarda yer alır. Tek renkli sade modeller klasik bir görünüm sunarken, degrade geçişli ürünler daha özgün bir tarz vadeder. Siz de kehribar bileklikler arasından bebeğiniz için en beğendiğiniz ürünleri tercih ederek, sepetinize ekleyebilirsiniz.

Birbirinden Şık Bebek Kehribar Bileklik Modelleri

Bebek kehribar bileklikler, birbirinden şık tasarımlarıyla koleksiyondaki yerini alır. Çeşitli tasarımlara sahip olan bileklikler, miniklerin kullanımı için özenle geliştirilmiştir. Yuvarlak, kare, dikdörtgen, kırık kesim, çapraz kesim gibi formlarıyla miniklerin her türlü stiline uyum sağlar. Koleksiyonda bulunan klasik modeller; sade stili seven anneler için ideal olurken boncuk, püskül, metal, doğal taş gibi detaylar ile süslenen bileklikler daha gösterişli bir stilin öncüsü olur.

Bebek kehribar bileklikler arasında küçük taşlı ürünlerden büyük taşlı modellere kadar birçok seçenek bulunur. Siz de kehribar bebek bilekliği alternatiflerine göz atarak, bebeğiniz için en uygun olan ürünleri seçebilirsiniz.

Nazar Boncuğu ve Doğal Taşlarla Süslenmiş Bebek Kehribar Bileklikler

Amber Twins kehribar bebek bilekliği koleksiyonda, değerli taşlarla süslenmiş modeller de yer alır. Nazar boncuğu kullanılarak tasarlanan bileklikler, yenilikçi tasarımlarıyla dikkat çeker. Nazar boncuklu kehribar bileklik seçenekleri, bebekleri nazara ve şanssızlıklara karşı korur. Bu nedenle yeni dünyaya gelen bebekler için iyi bir seçenek olur.

İnci ile detaylandırılmış modeller, kehribarın doğal görüntüsünü incinin parlaklığı ile buluşturarak göz alıcı bir görünüm yaratır. İnciyle süslenen modeller daha gösterişli stili tercih eden ebeveynler için uygundur. Koleksiyonda turkuaz taşı kullanarak tasarlanan modeller de yer alır. Farklı formlara sahip olan turkuaz taşları bebek kehribar bilekliklere zarif bir görünüm kazandırır. Kehribar bebek bilekliği seçenekleri arasında daha birçok doğal taş ve boncuk detaylarıyla zenginleştirilen modeller vardır. Siz de bu modelleri inceleyerek bebeğiniz için en güzel olan ürünlere karar verebilirsiniz.

Bebek Kehribar Bileklik Modelleri Uygun Fiyatlar Eşliğinde Amber Twins’de!

Bebek kehribar bileklik koleksiyonunda bulunan ürünlerin fiyatları tasarım, model, üretiminde kullanılan malzeme yoğunluğu gibi nedenlerle farklılık gösterebilir. Geniş fiyat skalasına sahip olan modeller arasında her bütçeye uygun ürünler bulunur. Amber Twins olarak kaliteli ve uygun fiyatlı tüm kehribar bebek bilekliği alternatiflerini kullanıcılar ile buluşturuyoruz. Sitemizde satılan her bir model %100 orijinal ve GLT sertifikasına sahip ürünlerdir. Siz de Amber Twins bebek kehribar bileklik modellerini inceleyebilirsiniz Beğendiğiniz ürünleri bebeğiniz için satın alabilir ya da yeni doğum yapan sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.