AnasayfaMağazaKoleksiyonDegrade Koleksiyonu

Gösterilen sonuç sayısı: 12

Geçişli Renkli Kehribar Çocuk Bileklik

450,00 TLSepette Ekstra %20 İndirimle: 360,00 TL

Küre Kesim Ara Geçişli Yetişkin Kehribar Kolye

2.570,00 TLSepette Ekstra %20 İndirimle: 2.056,00 TL
shipping-icon Kargo Bedava
play-btn Videolu Ürün

Küre Kesim Renk Geçişli Yetişkin Kehribar Kolye

2.250,00 TLSepette Ekstra %20 İndirimle: 1.800,00 TL
shipping-icon Kargo Bedava
play-btn Videolu Ürün

Renk Geçişli Kehribar Anne Bebek Kolye Seti

1.730,00 TLSepette Ekstra %20 İndirimle: 1.384,00 TL
shipping-icon Kargo Bedava

Renk Geçişli Kehribar Anne Çocuk Kolye Seti

1.400,00 TLSepette Ekstra %20 İndirimle: 1.120,00 TL
shipping-icon Kargo Bedava

Renk Geçişli Kehribar Bebek Bileklik

400,00 TLSepette Ekstra %20 İndirimle: 320,00 TL

Renk Geçişli Kehribar Bebek Kolye

900,00 TLSepette Ekstra %20 İndirimle: 720,00 TL

Renk Geçişli Kehribar Bileklik

650,00 TLSepette Ekstra %20 İndirimle: 520,00 TL

Renk Geçişli Kehribar Çocuk Kolye

650,00 TLSepette Ekstra %20 İndirimle: 520,00 TL

Renk Geçişli Yetişkin Kehribar Kolye

1.220,00 TLSepette Ekstra %20 İndirimle: 976,00 TL
play-btn Videolu Ürün

Amber Twins Degrade Koleksiyonu, hem ruha hem bedene kattığı şifalı enerji ile göz alıcı zarif tasarımlardan oluşan bir koleksiyondur. Kehribarın büyüsüyle kendinizi ve sevdiklerinizi şımartmak için harika bir seçimdir.

Amber Twins Degrade Koleksiyonu

Çam ağacı reçinesinin fosilleşmiş bir formu olan kehribar, ciltle temas ettiğinde ısınır. Temasla ısınan kehribar, reçine uçucu yağını serbest bırakarak cilde hafif ve taze bir dokunuş yapar. Bu özelliğiyle bebekler için doğal bir destekleyicisi olarak tercih edilir.

Her tonuyla fark yaratan eşsiz tasarımlar, hem yetişkinler hem çocuklar için uygun modellerdir. Şifalı etkileriyle ruhsal ve fiziksel dengeyi iyileştiren kehribar koleksiyonu, doğadan ilham alan eşsiz tasarımlarla karşınıza çıkar.

Her Tonuyla Fark Yaratan Degrade Koleksiyonu

Amber Twins Degrade Koleksiyonu, her rengiyle fark yaratan şık ton geçişlerine sahiptir. %100 hakiki kehribar taşlarından özel olarak tasarlanan kolyeler GLT sertifikası ile gönderilir.

Amber Twins Degrade Koleksiyonunda kullanılan taşların tamamı dünyanın en iyi baltık damla kehribarlarıdır. Güvenlik için vidalı klips kullanılmıştır. Kehribar ustaları tarafından özenle hazırlanan degrade koleksiyonunda kopmaları önlemek için her bir boncuk arasında düğüm bulunur.

Bebeğiniz İçin Sağlıklı Takılar Sunan Degrade Koleksiyonu

Amber Twins Degrade Koleksiyonu seçkisinin en özel tasarımlarından biri olan anne bebek kolye seti bir dizi potansiyel faydaya sahiptir. Bu nedenle özellikle yeni doğan bebekler ve anne için eşsiz birer hediye seçeneğidir.

Kehribar, bebeklerin diş çıkarma dönemini daha rahat geçirmesini sağlar. Bebeğin cildine temas eden kehribar, salgıladığı uçucu yağlar ile bebeğin daha az acı hissetmesine yardımcı olur. Kehribarın içinde bulunan doğal reçine asitleri, antienflamatuar etki sağlar. Bu sayede bebeğin cildini korur ve rahatlatıcı etki yaratır.

Degrade Koleksiyonu Anne Çocuk Kolye Seti

Amber Twins Degrade Koleksiyonu seçkisinin en özel parçalarından biri olan anne çocuk kolye seti, anne ve yenidoğan bebeği için sağlık ve mutluluk dolu bir hediyedir. Hem anne hem de bebeği için en şifalı hediyeyi bir arada sunan bu set, koruyucu bir etki yaratır.

Amber Twins Degrade Koleksiyonu anne çocuk kolye seti, bebek kolye uzunluğu 32-33 cm, anne kolye uzunluğu 45-46 cm olarak tasarlanmıştır. Yenidoğan ve 4 yaşa kadar bebek kullanımına uygun olan set, açıktan koyuya doğru değişen rengiyle şık ve zarif bir aksesuardır.