GLT sertifikası, en temel haliyle kehribarın gerçek olup olmadığını belirten belgeler olarak bilinir. Amber Twins olarak tasarladığımız tüm modeller %100 orijinal ve GLT sertifikasına sahip olan ürünleri temsil eder. Kaliteli kehribarları kolye, bileklik, yüzük, küpe gibi takılara dönüştürerek tüm kullanıcıların hizmetine sunmaktayız. Siz de kendinize uygun ürünleri sipariş ederek, gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Amber Twins Kalitesiyle Güvenilir Alışveriş

Amber Twins ailesi olarak kullanıcılarımız kaliteli hizmet vermekteyiz. Bünyemizde bulunan her türlü model %100 orijinaldir. Ayrıca satışa sunduğumuz her ürünün kendisinde ait GLT sertifikası bulunur. Satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz anda ürün elinize bu sertifika ile ulaşır.

Dilerseniz satın aldığınız ürünün sertifikasında bulunan kodu, sitede bulunan GLT sorgulama aracından kontrol edebilirsiniz.

Türkiye’nin en güvenilir kehribar satıcıları arasında yer alan firmamız Amber Twins, özgün tasarımlara ve GLT sertifikasına sahip birbirinden şık modeller ile hizmet verir. Siz de Amber Twins koleksiyonunda bulunan modellere göz atarak, kendiniz ya da sevdikleriniz için şık seçimler yapabilir, şifalı ve özgün tasarımlarıyla öne çıkan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Kehribar sertifikası olarak da bilinen GLT sertifikası, satın aldığınız kehribar ürünlerin gerçek olduğunu vurgulayan bir sertifikadır. Bu sertifika, Türkiye Gemoloji Laboratuvarı tarafından verilir. Kehribar ürünlerin laboratuvar koşullarında gemologlar tarafından incelenmesi sonucu gerçekliğini belgeleyen sertifika, ürünlerdeki her bir kehribarin tek tek değerlendirilmesiyle düzenlenir.
İstanbul Kuyumcular Odası bünyesinde kurulan GLT (Gemological Laboratory of Turkey) Türkiye’nin ilk yerli gemoloji laboratuvarı olarak bilinir. Sertifikalar bu laboratuvar bünyesinde alanında uzman ve deneyimli taş uzmanları tarafından hazırlanır. Değerlendirme sırasında en son bilimsel ve teknolojik referanslar kullanılarak, tamamen bağımsız bir yöntem bir izlenir. Böylece en doğru sonuçlara ulaşılabilir.

Hakiki kehribar sertifikası niteliği taşıyan GLT, uluslararası geçerliliği olan bir sertifikadır. Bu sayede Türkiye’de alınan kehribar ürünlerin gerçekliği tüm dünyada geçerli olur. GLT sertifikaları üreticilerin tasarladığı ürünlerin tamamen gerçek olduğunu kanıtlamaya yarar. Böylece kehribar ürünleri satan işletmeler, tasarımların orijinal olduğunu tüketicilere ispatlamış olur. Öte yandan tüketiciler, satın aldıkları kıymetli taş ve takılarını laboratuvarda verilen sertifika sayesinde güvence altına alma gibi bir avantaja sahip olur.

Siz de alışveriş yaparken satın almayı düşündüğünüz takıların GLT sertifikasına sahip olup olmadığını araştırmalısınız. Güvenilir ve kehribar sertifikasına sahip işletmelerden alışveriş yaparak, ileride oluşabilecek sorunları engelleyebilirsiniz.