AnasayfaMağazaUyku Arkadaşı

Gösterilen sonuç sayısı: 6

Müslin Amigurumi Aslan Uyku Arkadaşı

350,00 TLSepette Ekstra %23 İndirimle: 269,50 TL

Müslin Amigurumi Geyik Uyku Arkadaşı

350,00 TLSepette Ekstra %23 İndirimle: 269,50 TL

Müslin Amigurumi Koala Uyku ArkadaşI

350,00 TLSepette Ekstra %23 İndirimle: 269,50 TL

Müslin Amigurumi Tavşan Uyku Arkadaşı

350,00 TLSepette Ekstra %23 İndirimle: 269,50 TL

Bebeklerin tek başına uykuya dalmakta zorlanması, anne ve babaların uykusuz kalmasına yol açar. Bazı bebekler özellikle annesi yanında olmadan uyuyamaz. Bu durum ebeveynlerin kendisine vakit ayırmakta zorlanmasına yol açar. Bu sorunla baş etmek için bebek uyku arkadaşı kullanmanızda fayda vardır.

Amber Twins farkıyla üretilen bebek uyku arkadaşları, bebeğinizin tek başına uyuyabilme alışkanlığı kazanmasına destek olur. Her gün düzenli olarak kendi başına uyuyan minikler hem gündüz hem de gece saatlerinde daha huzurlu olur.

Bebek uyku arkadaşı modelleri, sağlıklı ve kaliteli materyaller kullanılarak üretilir. Ürünler, dayanıklı yapısı sayesinde deforme olmaz. Kaliteli kumaş ve ip kullanılarak tasarlanan ürünler sallama, kucakta gezdirme gibi uyutma yöntemlerine duyulan ihtiyacı azaltır.

Bebek Uyku Arkadaşı Modelleri

Bebek uyku arkadaşı çeşitleri müslin kumaş ve amigurumi figürden meydana gelir. Ayı, koala, tavşan, geyik gibi sevimli figürlerde tasarlanan uyku arkadaşı seçeneklerini bulabilirsiniz. Mavi, pembe, yeşil gibi kumaş renkleri de son derece canlıdır. Sevimli hayvan figürleri ile birleştirilen amigurumi tasarımlar bebeğinizin hayal gücünün gelişmesine de katkıda bulunur.

Bebek Uyku Arkadaşı Nasıl Kullanılır?

Bebekler, dünyaya geldikleri andan itibaren annelerinin kokusunu alır. Bu kokuya öylesine alışırlar ki ondan vazgeçmek istemezler. Kokunuzun bebek uyku arkadaşına sinmesini sağlarsanız bebeğiniz rahat bir şekilde uyur. Bebeğinizin dördüncü ayından itibaren beş yaşına kadar uyku arkadaşı kullanabilirsiniz.

Satın aldığınız ürüne bir isim takabilirsiniz. Basit hecelerden oluşan bobo, nunu gibi isimler, bebeğinizin konuşma becerilerine de katkıda bulunur. Bebek uyku arkadaşı sadece uyku alanında kullanılmalıdır. Bir oyuncak gibi her yere götürülmesi durumunda uyku arkadaşı olma özelliğini kaybedebilir. Ancak bebeğiniz tek başına uyumayı başardıktan sonra oyuncak olarak da kullanılabilir.
Bebek uyku arkadaşını temizlemek son derece kolaydır. Bebek şampuanı ile elde yıkayarak ürünü temizleyebilirsiniz. Uzun süreli kullanım için ürünü sererek kurutmanız tavsiye edilir. Talimatlara uyulduğunda yıkama sonrası ürün yapısında herhangi bir bozulma meydana gelmez.

Bebek Uyku Arkadaşı Ne İşe Yarar?

Bebek uyku arkadaşı, uyku alışkanlığının daha kolay kazanılmasını sağlar. Tek başına uykuya dalmakta zorlanan minikler, sevimli arkadaşına sarılarak uyumayı başarır. Uyku arkadaşı kullanmak, ebeveynleri de rahatlatır. Bebeğiniz uyurken siz de kendi yatağınızda yatabilir ya da işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Bebek uyku arkadaşları, seyahatler sırasında kolaylık sağlar. Başka bir yerde uyumakta zorlanan minikler, bu ürünler sayesinde kendini evinde hisseder. Bebeğinizin uyku öncesinde yaşadığı korku, güven eksikliği ve endişe gibi duyguların önüne geçmek için siz de Amber Twins uyku arkadaşı ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Bebek Uyku Arkadaşı Özellikleri

Bebek uyku arkadaşı çeşitleri, kaliteli yapısı ile dikkat çeker. Ürünlerin sahip olduğu özellikler şu şekilde sıralanabilir:

  • Bez kısmında müslin kumaş kullanılmıştır.
  • Amigurumi figürlerde kullanılan ipin türü %100 organik pamuktur.
  • Ürünlerde tüylenme gibi bir sorun meydana gelmez.
  • Alerjik reaksiyonlara yol açmaz.
  • Bebek uyku arkadaşı modellerinde sağlığa zararlı kimyasal ve boya yoktur.

Kaliteli ürünler, bebeklerin kavrama becerilerini geliştirir. Aynı zamanda renkleri algılama ve ayırt etme becerilerine de destek olur. Bu nedenle bebek uyku arkadaşı seçimi yaparken ürünün özelliklerine dikkat etmeli, seçimlerinizi özenle yapmalısınız. Siz de Amber Twins uyku arkadaşı modelleri ile bebeğiniz için aradığınız tüm kriterlere uygun seçeneklere ulaşabilirsiniz.

Bebek Uyku Arkadaşı Fiyatları

Bebek uyku arkadaşı çeşitlerinde cazip fiyat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Uygun fiyat avantajından yararlanarak birden fazla model satın almanız mümkündür. Siz de %100 orijinal ve GLT sertifikalı Amber Twins ürünleri için hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz.